Seksowna pogromczyni zombie na polskim plakacie ?[REC] 4: Apokalipsa?

Manuela Velasco gotowa na jatkę! Premiera polskiego plakatu horroru ?[REC] 4: Apokalipsa?

W walce z zombie wszelkie chwyty i narzędzia mordu są dozwolone. Udowadnia do polski plakat ?[REC] 4: Apokalipsa?, na którym gwiazda serii ? seksowna Manuela Velasco sięga po? silnik od motorówki! Jak gadżet ten sprawdzi się w eksterminacji nieumarłej hordy przekonamy się 31 października, gdy wyczekiwany finał najsłynniejszego cyklu europejskich horrorów zagości na naszych ekranach. ?Przygotujcie się solidną porcję lęku, cierpienia i klaustrofobii? ? zapowiadają twórcy ?Apokalipsy?.

?[REC] 4: Apokalipsa? to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat.

[REC] 4: APOKALIPSA w kinach od 31 października 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz