Seks to nie problem! Jessica Alba komentuje odważne plakaty z filmu ?Sin City: Damulka warta grzechu?

W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu ?Sin City: Damulka warta grzechu?, a wśród niż odważny poster z ikoną serii ? striptizerką Nancy Callahan. ?Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film? ? deklaruje grająca Nancy, Jessica Alba.

Słowa aktorki sprawiły, że fani gwiazdy zaczęli zastanawiać się, czy w nowym ?Sin City? wreszcie zobaczą Albę nago. Przypomnijmy, że przed czterema laty piękna latynoska zasłynęła tym, że w rozbieranych scenach do ?Maczety? jej nagość uzyskano dzięki? efektom komputerowym. ?Nigdy nie pokażę się w filmie nago? ? zapewniała wtedy Jessica. ?Mogę grać wyzywające sceny i nosić seksowne ubrania, ale na pewno się nie rozbiorę. Pochodzę z bardzo katolickiej rodziny, która nie pochwala takich zachowań. Pamiętam, jak bardzo zdenerwowała się moja babcia, gdy raz zobaczyła mnie w samym staniku i majtkach?.

Dziś wypowiedzi gwiazdy brzmią w innym duchu. ?Kręcąc pierwsze ?Sin City? byłam niczym jeleń, którego oślepiły światła nadjeżdżającego samochodu? ? mówi Alba. ?Dziś nie ma we mnie strachu, a moja postać nie będzie już tak błogo naiwna. Chciałam, by z ofiary zamieniła się w kogoś mającego całkowitą kontrolę nad własnym życiem?.

Przebojowe Miasto Grzechu powróci na duże ekrany 5 września, po blisko dekadzie oczekiwania. Z imponującą ekipą gwiazdorską (w składzie poza Albą ? m.in.: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Joseph Gordon-Levitt, Michael Madsen i Eva Green) i scenariuszem napisanym przez autora nagrodzonej czterema Oscarami ?Infiltracji? Martina Scorsese, ?Sin City: Damulka warta grzechu? ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów!

SIN CITY: DAMULKA WARTA GRZECHU w kinach od 5 września 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz