Seks, głupota, wina i odkupienie!

Producenci ?Wilka z Wall Street?, okrzykniętego najlepszym filmem Scorsese od czasu ?Kasyna?, jesienią zabiorą widzów w podróż wraz z legendarnymi ? dzięki swojemu nieodpartemu wdziękowi i wrodzonej absurdalnie śmiesznej głupocie ? Harry?m i Lloydem.

Trailer ?Głupiego i głupszego 2? w ciągu miesiąca w serwisie youtube obejrzało już ponad 22 miliony internautów. To wynik bijący zbierający genialne recenzje zwiastun ?Wilka z Wall Street?, oscarowej ?Grawitacji?, blockbusterowych ?Jak wystresować smoka 2? czy ?Transformers? .

Kinowo zwiastun przygód dwójki tych, z który nie wiadomo, który głupi a który głupszy pojawi się w kinach już w najbliższy weekend przed najlepszą europejską komedią od czasu ?Nietykalnych? z Dany?m Boonem w roli hipochondrycznego Romaina w ?Przychodzi facet do lekarza?.

Komentarze po lekturze trailera ?Głupi i głupszy? obiecują potężną dawkę absurdalnego humoru.

Mądrość i dojrzałość nie zawsze idą w parze wiekiem, czego dowodem jest trailer ?Głupiego i głupszego 2?. Harry Dunne (Jeff Daniels) i Lloyd Christmas (Jim Carrey) może i są 20 lat starsi, ale na pewno nie mądrzejsi?

Harry i Lloyd nie stracili swojego komicznego uroku. Niektóre z ich żartów są tak głupie, że aż śmieszne. Jest sporo scen, które doprowadzą widza do łez. Scena, gdy Harry wymalował się, żeby pasować do automatu z napojami, śmieszy mnie wciąż i w kółko. Slashfilm.com ? Angie Han

Trailer do filmu ?Głupi i głupszy 2? jest tak głupi, jak można było się tego spodziewać. Kontynuacja pierwszej części ma miejsce 20 lat później. Lloyd (Jim Carrey) i Harry (Jeff Daniels) wyruszają w szaloną podróż w poszukiwaniu córki Harry?ego, o której istnieniu dotychczas nie miał pojęcia. Film będzie niesamowicie zabawny, już tylko po obejrzeniu trailera zwijałem się ze śmiechu. Collider.com ? Matt Goldberg

Miło zobaczyć film dobrze zrobiony, przypominający stare dobre czasy komedii. Totalfilm.com ? George Wales

W kinach 14 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz