„Sekret bogini Fortuny” Ferzana Özpetka w kinach od 16 października

Jeden z najciekawszych europejskich reżyserów i doskonale znany polskiej publiczności Ferzan Özpetek, powraca na ekrany kin ze swoim kolejnym filmem "Sekret bogini Fortuny". Reżyser kolejny raz sięga po znane swoim fanom wątki i stylistykę.

Film opowiada niezwykłą historię miłości dwóch mężczyzn, która łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Główne role reżyser powierzył gwiazdom włoskiego kina: Jasmine Trince, Stefano Accorsiemu oraz Edoardowi Leo. 

Jest już polski zwiastun do filmu, który można zobaczyć poniżej.

Film będzie można zobaczyć w polskich kinach od 16 października 2020 oraz na platformie kin studyjnych MOJEeKINO.PL

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NEQFwVkrBz4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Annamaria (w tej roli przepiękna Jasmine Trinca, która otrzymała za tę kreację nagrody David di Donatello oraz Nastri d’Argento), zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia samotna matka dwójki dzieci, cierpi na powracające silne bóle głowy. Uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie i sprawiają, że kobieta musi przejść kompleksowe badania w szpitalu.

Decyduje się na czas pobytu na obserwacji, oddać dzieci pod opiekę swoich wieloletnich przyjaciół - Artura i Alessandra (w tych rolach gwiazdy włoskiego kina Stefano Accorsi oraz Edoardo Leo). Panowie są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. 

Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz