Sędzia Dredd i mutant z X-Men podejrzani o krwawą zbrodnię. Galeria zdjęć w thrillera ?Loft?

Sędzia Dredd, mutant z X-Men, a może ?Skazany na śmierć? Michael Scofield? Kto zabił piękną nieznajomą w thrillerze ?Loft?

Prezentujemy galerię zdjęć z filmu ?Loft? ? mrocznego thrillera z przewrotnym scenariuszem napisanym przez Wesleya Stricka, współautora ?Przylądku strachu? Martina Scorsese i ?Wilka? Mike?a Nicholsa. Obraz trafi na polskie ekrany 20 lutego, a w jego obsadzie zobaczymy m.in. znanego miłośnikom ?X-Men? ? Jamesa Marsdena, supertwardziela kina akcji ? Karla Urbana (?W ciemność. Star Trek?, ?Dredd 3D?) oraz Wentwortha Millera, czyli niezapomnianego Michaela Scofielda z serialu ?Skazany na śmierć?. Partnerują im aktorskie piękności ? Rhona Mitra (?Underworld: Bunt Lykanów?, ?Strzelec?) oraz Rachael Taylor i Isabel Lucas ? urodziwe gwiazdy serii ?Transformers?.

Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna rozpadać się na kawałki. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=CbXWQv9IW84[/youtube]

LOFT w kinach od 20 lutego 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz