Scorsese znów z DiCaprio

W The Rolling Stone Peter Travers typuje oscarowych kandydatów wśród premier jesieni. Wśród nich znalazł się m.in.?Wilk z Wall Street?. Nowy film Martina Scorsese będzie można zobaczyć w polskich kinach od 3 stycznia 2014 ?Wilk z Wall Street? będzie piątą wspólną produkcją reżysera i Leonardo DiCaprio.

Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybko zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90-tych były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego hedonistyczny tryb życia nie uległ zmianie nawet, gdy FBI i komisja papierów wartościowych pukały do jego drzwi. Oto biografia człowieka, który zaczynając od sprzedawania lodów na ulicznym rogu doszedł do miliardów.

Reżyseria: Martin Scorsese (?Wyspa Tajemnic?, ?Chłopcy z ferajny?, ?Infiltracja?)

Obsada: Leonardo DiCaprio (?Django?, ?Wyspa Tajemnic?, ?Incepcja?) Jonah Hill (?Supersamiec?, ?Django?, ?21 Jump Street?) Matthew McConaughey (?Magic Mike?, ?Jaja w tropikach?) Jean Dujardin (?Artysta?, ?Niewierni?) Kyle Chandler (?Wróg Numer Jeden?, ?Operacja Argo?, ?King Kong?)

Gatunek: Thriller Produkcja: USA 2013 Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz