Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, autorką muzyki do „Jak zostać gwiazdą”!

Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń, a koncerty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jej albumy i single były nagradzane Diamentowymi, Platynowymi i Złotymi Płytami za najlepszą sprzedaż. Sarsa, jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych, została określona przez dziennikarzy mianem „prekursorki nowego polskiego popu”. Kompozytorka, tekściarka i producentka muzyczna, autorka takich przebojów, jak m.in. „Tęskno”, „Naucz mnie”, „Zakryj”, „Motyle i ćmy” czy „Bronię się”, ma na koncie także tytułową piosenkę do komedii kryminalnej „Volta” Juliusza Machulskiego, której klip na YouTubie obejrzało blisko 11,5 mln widzów! Tym razem Sarsa skomponowała muzykę ilustracyjną do filmu „Jak zostać gwiazdą” o muzycznym talent show, w którym usłyszymy największe hity ostatnich lat w wykonaniu uczestników programu! Artystka na potrzeby produkcji napisała także zupełnie nową piosenkę, która pojawi się w ostatniej scenie filmu. Pełne przebojów „Jak zostać gwiazdą” z udziałem m.in. Katarzyny Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anity Sokołowskiej, Julii Kamińskiej, Tomasza Karolaka i Urszuli Dudziak wejdzie na ekrany kin już 19 czerwca.

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut „Być jak Kazimierz Deyna” nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Carte Blanche” czy „Jak pies z kotem”. W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza. Film produkuje ATM Grupa.

Film pełen największych przebojów ostatnich lat – w kinach od 19 czerwca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz