Samuel L. Jackson, Hailee Steinfeld i Jessica Alba w pełnej akcji „Zabójczej”. Polska premiera na Cineman VOD.

Już 7 lipca użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli obejrzeć "Zabójczą", czyli pełną niespodziewanych zwrotów akcji komedię o metamorfozie nastoletniej adeptki szkoły dla elitarnych agentów. W filmie występują Samuel L. Jackson, Jessica Alba, Sophie Turner oraz Hailee Steinfeld. Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Zabójcza" to w zabawny, a zarazem bardzo wciągający sposób pokazana historia nastoletniej Megan (Hailee Steinfeld), która od najmłodszych lat wychowuje się i uczy w tajnej szkole dla zawodowych zabójców. Dorasta pod okiem Hardmana (Samuel L. Jackson), wytrawnego instruktora , który zrobił z niej maszynę do zabijania. Megan w skrytości marzy jednak o tym, aby znaleźć się w zwykłym świecie i prowadzić takie samo życie jak tysiące jej rówieśników. Pewnego dnia dziewczyna pozoruje swoją śmierć i ucieka. Zaraz po ucieczce zapisuje się do zwykłego college'u. I tu zaczynają się problemy. Megan jeszcze nie wie, że w porównaniu z "normalnym" szkolnym życiem, szkoła zabójców to fraszka. Nie tylko musi znaleźć miejsce w szkolnej hierarchii i udowodnić nowym kolegom, że nie jest dziwolągiem , ale jeszcze skutecznie zmylić szukających ją dawnych opiekunów i polującą na nią Victorię Knox (Jessica Alba).

Twórcom filmu udało się zgromadzić na planie naprawdę doborowy zespół aktorów. Hailee Steinfeld, wcielająca się w rolę Megan, pomimo tego że nie ma jeszcze ukończonych 20 lat, już była nominowana do Oscara (rola w filmie "Prawdziwe męstwo"). Haille jest także gwiazdą 2. części komedii "Pitch Perfect", która w zaledwie miesiąc zarobiła ponad 250 milionów dolarów. W postać Hartmana wcielił się sam Samuel L. Jackson gwiazdor kultowego "Pulp Fiction". Ten jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów ma na swoim koncie nagrodę BAFTA, nominację do Oscara oraz aż 4 nominacje do Złotych Globów. W filmie pojawia się też Jessica Alba ucieleśniająca perfidię Victorii Knox.

A już w kolejnym tygodniu 14 lipca, także w ramach oferty Super Premium VOD, Cineman udostępni parodię "Wyprowadzona", czyli ukazane w krzywym zwierciadle przygody agenta Bryana Millsa, bohatera serii "Uprowadzona".

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz