„Sam sobie zazdroszczę spotkania z Anią Przybylską!”

8 listopada na ekrany kin wejdzie ?Bilet na Księżyc? ? pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu. W głównej roli zobaczymy wschodzącą gwiazdę ? Filipa Pławiaka, aktora, którego, z racji fizycznego podobieństwa, porównuje się do starszych kolegów po fachu ? Jesse Eisenberga (?The Social Network?) i Evana Petersa (?American Horror Story?). ?Głównego bohatera do swojego filmu szukałem w szkołach teatralnych w całej Polsce. W końcu znalazłem tego bardzo zdolnego chłopaka.?? mówi o urodzonym w Nowym Sączu 24-latku, reżyser, Jacek Bromski.

?Przez ?Bilet na Księżyc? przewinęło się dużo naprawdę wyśmienitych aktorów, których jeszcze niedawno mogłem tylko podziwiać w telewizji. Bardzo się cieszę, że miałem szansę zagrać z nimi i bliżej ich poznać. Najcieplej wspominam spotkanie z Anią Przybylską, która zbudowała fantastyczną postać i z którą pracowało się genialnie. Aż sam sobie zazdroszczę!? ? żartuje Filip.

Kolejne miesiące będą stanowić intensywny okres dla młodego aktora. Po premierze nagrodzonego w Gdyni ?Biletu na Księżyc? zobaczymy go w skrajnie odmiennej kreacji w ?Czerwonym pająku?, mrocznym thrillerze Marcina Koszałki.

BILET NA KSIĘŻYC w kinach od 8 listopada 2013

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz