Salma Hayek jako zjawiskowa zabójczyni w filmie „Everly” – Polska premiera na Cineman VOD

Już 30 czerwca użytkownicy serwisu Cineman VOD będą mogli obejrzeć jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood - Salmę Hayek, gwiazdę "Fridy" i "Desperado" - w szokującym thrillerze Joe Lyncha "Everly". Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

Everly (Salma Hayek) jest własnością Taiko (Hiroyuki Watanabe), bezwzględnego gangstera, który jest także sutenerem. Dziewczyna od lat nie widziała swojej córki, ani matki, bo nie może uwolnić się od swojego prześladowcy. Teraz jest o krok od wolności. Od dawna w tajemnicy zbierała pieniądze i nawiązała kontakt z detektywem, który ma jej pomóc w ucieczce. Jednak Taiko odkrywa jej plan. Dzień który miał rozpocząć nowy etap w życiu Everly przemienia się w koszmar. Taiko nie wypuści Everly. Szybciej zabije ją , jej matkę i córkę. Dziewczyna musi zabijać . To będzie krwawa walka z wieloma bezwzględnymi zabójcami.

Reżyser filmu Joe Lynch nie ukrywa swojej fascynacji krwawymi historiami i rzeczywiście "Everly" to wyjątkowo brutalny film, w którym widać inspirację kultowym "Kill Bill". W filmie sceny przemocy następują jedna po drugiej, a każda jest coraz bardziej krwawa. Na ekranie pojawiają się całe szwadrony opętanych morderców, którzy zabiją każdego w dowolnie brutalny sposób.

Gwiazda filmu - Salma Hayek, znana publiczności kinowej z takich filmów jak "Frida" czy "Desperado", ostatnio pojawiała się głównie w filmach kobiecych i komediach. Od Lat także zamuje się produkcją filmową i ma na swoim koncie np. produkcję odcinków hitowego serialu "Brzydula Betty". Tym razem zjawiskowa aktorka wciela się w postać dziewczyny, która znakomicie posługuje się bronią i potrafi być nie mniej krwawym zabójcą niż jej prześladowcy.

A już 7 lipca, także w ramach oferty Super Premium VOD, Cineman udostępni "Zabójczą" czyli pełną niespodziewanych zwrotów akcji komedię o metamorfozie nastoletniej zabójczyni. W rolach głównych wystąpili: nominowany do Oscara Samuel L. Jackson, nominowana do Złotych Globów Jessica Alba oraz Sophie Turner ("Gra o Tron").


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz