Ryan Reynolds, Samuel L.Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas i Morgan Freeman na zdjęciach do „Bodyguarda i żony zawodowca”

Pościgi, strzelaniny, wybuchy, napięcie, nieprzyzwoite żarty i świetna zabawa! Jeśli czegoś możecie być pewni, to że w filmie „Bodyguard i żona zawodowca” nie zabraknie właśnie tych elementów! Poważna misja, szybka akcja i gwiazdorska obsada - to trzy kolejne pewniki kontynuacji wielkiego hitu z 2017 roku, w którym zobaczymy dodatkowo rewelacyjną, gwiazdorską obsadę! Tym razem bodyguard grany przez Ryana Reynoldsa będzie musiał ochraniać nie tylko postrzelonego zawodowca (Samuel L. Jackson), ale również jego piękną ukochaną (Salma Hayek). Na ich drodze stanie też nieobliczalny desperado (Antonio Banderas) i Morgan Freeman w roli, którą złamie wszystkie schematy i pokaże się od zupełnie nowej strony! Jak potoczy się ich misja? Ile łącznie padnie strzałów? Odpowiedź w kinach już 2 lipca, zapowiedź na zdjęciach!

Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) - żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz