Ryan Reynolds ma najgorszego kota na świecie!

Mówicie czasem do swojego psa lub kota? Zdarza się, że odpowiadają? Niektórych głosów jednak lepiej nie słuchać? W najnowszym filmie Marjane Satrapi Ryan Reynolds słyszy od swojego kota rzeczy, których nikt z nas nie chciałby usłyszeć. "Głosy" w kinach od 27 lutego.

Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego najlepsi przyjaciele ? szatański kot i dobroduszny pies, którzy zawsze wesprą go rozmową i dobrymi radami.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Y3Y8RnMk6WM[/youtube] Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego ?Persepolis?, tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 27 lutego.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz