Ryan Reynolds i Ben Mendelsohn w filmie „Urodzeni zwycięzcy”. Polska premiera na Cineman VOD

29 grudnia serwis Cineman VOD udostępni premierowo film "Urodzeni zwycięzcy", najnowszą produkcję Johna Leshera, twórcy oscarowego "Birdmana". Film będzie udostępniony przez dwa tygodnie, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Urodzeni zwycięzcy" to opowieść o ludziach na życiowym zakręcie, którzy poszukują swojej szansy na szczęśliwe życie. Gerry (Ben Mendelsohn), obdarzony sporym talentem pokerzysta jest opętany nałogiem hazardu. Nadal dobrze gra, jednak coraz częściej przegrywa, a jego długi niebezpiecznie rosną. Pewnego dnia spotyka Curtisa (Ryan Reynolds). On również kocha grać, ale w odróżnieniu od Gerry'ego, Curtis zwyczajnie ma szczęście. Właśnie z powodu tego niesamowitego szczęścia do gry Gerry postanawia stworzyć z Curtisem spółkę i ruszyć na południe, aż do Nowego Orleanu. Tam mają zagrać o największą pulę w życiu.

"Urodzeni zwycięzcy" został wyreżyserowany przez Annę Boden i Ryana Fleck'a na podstawie napisanego przez nich scenariusza. Zresztą nie jest to pierwszy ich wspólnie nakręcony film. Boden i Fleck wcześniej współpracowali przy takich filmach jak "Sugar", "Całkiem zabawna historia" czy wielokrotnie nagradzany "Szkolny chwyt".

W roli głównej wystąpił nominowany do przyszłorocznego Złotego Globu za rolę w serialu "Bloodline" Ben Mendelsohn. Mendelsohn jest znany polskim kinomanom z takich filmów jak "Królestwo zwierząt" czy "Exodus: Bogowie i Królowie". Kreacja w "Urodzonych zwycięzcach" jest kolejnym aktorskim popisem Mendelsona, o czym świadczy nominacja do Independent Spirit Awards 2016 w kategorii najlepsza rola męska. W "Urodzonych zwycięzcach" wystąpił także Ryan Reynolds, którego polscy widzowie mogli ostatnio oglądać w "Kluczu do wieczności".

Producentem filmu jest John Lesher, laureat Oscara za film "Birdman". Film "Urodzeni zwycięzcy" został zakwalifikowany przez National Board Review USA do dziesiątki najlepszych niezależnych produkcji filmowych 2015 roku.

Nowy, 2016 rok, Cineman powita kolejną premierą prezentowaną w ramach oferty Super Premium VOD. Tym razem będzie to "Więzienie w ogniu" z legendą kina akcji Dolphem Lundgrenem i byłym mistrzem MMA w wadze półciężkiej Chuckiem Liddellem. Film zostanie udostępniony 12 stycznia i będzie można go oglądać przez dwa tygodnie od dnia premiery.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz