Ruszyły zdjęcia do filmu fabularnego „TINI ? El Gran Cambio de Violetta”.

Film ?TINI ? El Gran Cambio de Violetta? z porywającymi motywami muzycznymi i nowymi postaciami będzie nie lada gratką zarówno dla zagorzałych fanów fenomenu Violetty, jak i dla nowych widzów. Scenariusz autorstwa Ramona Salazara Hoogersa, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat Violetty i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.

Pierwszy fabularny film Martiny ?Tini? Stoessel, sensacyjnej debiutantki i piosenkarki ze świeżo podpisanym kontraktem z wytwórnią Hollywood Records, wyreżyseruje Juan Pablo Buscarini. Dołączą do niej inni członkowie obsady serialu ?Violetta?: Jorge Blanco, Mercedes Lambre i Clara Alonso. W przedsięwzięciu weźmie też udział wielokrotnie nagradzana hiszpańska aktorka Ángela Molina, która ma za sobą role w filmach największych twórców, takich jak Luis Bu?uel, Giuseppe Tornatore, Ridley Scott czy Pedro Almodóvar. Ponadto w roli nowych przyjaciół Tini wystąpią młodzi aktorzy z Hiszpanii, Włoch i Holandii.

Producentem filmu ?TINI ? El Gran Cambio de Violetta? jest Gloriamundi. Zdjęcia będą realizowane na Sycylii i w Hiszpanii. Pierwotną wersją językową będzie wersja hiszpańska, która zostanie następnie zlokalizowana dla rynków na całym świecie. Film wejdzie na ekrany kin w 2016 r.

Zrealizowane do tej pory trzy sezony serialu Violetta nadawanego przez Disney Channel okazały się hitem w ponad 130 krajach. O jego popularności świadczy choćby to, że tylko na 15 rynkach krajów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki obejrzało go aż 37,5 miliona widzów w okresie od kwietnia do czerwca 2015 r. W Ameryce Łacińskiej oraz Europie Kontynentalnej przygody Violetty odniosły sukces nie tylko w telewizji, ale również w książkach, czasopismach i na innych polach. W skali światowej serial wygenerował ponad 1,4 miliarda odtworzeń na YouTube, a jego ścieżka dźwiękowa osiągnęła status multiplatyny ze sprzedażą ponad 2,8 miliona egzemplarzy. Do dnia dzisiejszego odbyły się dwie trasy koncertowe, na które bilety wyprzedano do ostatniego miejsca. Piosenek z Violetty wysłuchało na żywo prawie 2 miliony ludzi w 21 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz