Ruszyła sprzedaż biletów na film ?Karbala?

 

28 sierpnia Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na film ?Karbala?. Dramat wojenny przywracający pamięć o najnowszych polskich bohaterach, których zwycięstwo w obronie City Hall przez długi czas owiane było tajemnicą, swoją premierę będzie mieć 11 września, ale już teraz można kupić bilet na pierwsze projekcje filmu.

To były 4 dni piekła. Podczas islamskiego święta Aszura w irackim mieście Karbala dochodzi do ataku na ratusz. W obronie City Hall stają polskie i bułgarskie oddziały. Dysponując resztkami amunicji, pozbawieni łączności z bazą, muszą stanąć oko w oko z wrogiem. Rozpoczynają walkę z przeciwnikiem i własnym lękiem. Jedyną drogą ucieczki przed śmiercią jest zwycięstwo. ?Karbala? odsłania kulisy wydarzeń, które przez wiele lat opatrzone były klauzulą milczenia. Autentyczna historia jednej z najbardziej bohaterskich polskich bitew po II wojnie światowej. Prawdziwy portret polskich żołnierzy. W rolach głównych Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Leszek Lichota, Tomasz Schuchardt, Christo Shopov oraz Michał i Piotr Żurawscy.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS. Nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz