Ruszyła przedsprzedaż biletów na Hobbit: Bitwa pięciu armii w Cinema City!

18 grudnia ruszyła przedsprzedaż biletów na "Hobbit: Bitwa pięciu armii" do wszystkich kin Cinema City w Polsce. Najnowsza produkcja Petera Jacksona to jedna z najbardziej niesamowitych ekranizacji w historii kina i największe filmowe wydarzenie tego roku! Pokazy przedpremierowe w Cinema City rozpoczną się już 25 grudnia.

Premiera filmu Hobbit: Bitwa pięciu armii to jedna z najdłużej wyczekiwanych premier tego roku. Na ekranach kin będziemy świadkami największej sceny walki w historii światowej kinematografii! W potężnej batalii zmierzą się ze sobą oddziały pięciu armii, zrzeszonych pod banderami sił zła i obrońców światła. To także ostatnia część przygody ze Śródziemiem, jak mówi sam reżyser - dlatego tym bardziej warto obejrzeć ostatni rozdział trylogii w kinie. Pierwsze przedpremierowe pokazy filmu w kinach Cinema City odbędą się 25 grudnia, a regularne seanse startują dzień później. Jednak już od 18 grudnia można nabyć bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

Przedpremierowe pokazy filmu "Hobbit: Bitwa pięciu armii" odbędą się we wszystkich kinach Cinema City już 25 grudnia. Regularne seanse w kinach Cinema City od 26 grudnia.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz