Ruszyła przedsprzedaż biletów na film „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”

Już 18 grudnia w sieci kin Cinema City i kinach IMAX wszyscy widzowie na chwilę wstrzymają oddech. Długo oczekiwane Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy to wielkie wydarzenie kinowe, na które możesz kupić bilet już dziś! Daj się ponieść fali Mocy i stań po jednej ze stron w odwiecznej galaktycznej bitwie tylko w Cinema City i IMAX!

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy to najbardziej oczekiwana produkcja tego roku, na którą czekają nie tylko wszyscy fani przygód Rycerzy Jedi. Historia Georga Lucasa bardzo mocno wpłynęła na całą światową kinematografię, a w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy nabiera niesamowitego wymiaru. Na pierwszy zwiastun produkcji czekano bardzo długo, a po premierze w kilka dni przekroczył miliony wyświetleń.

Najnowsza produkcja studia LucasFilm to wydarzenie wyjątkowe. To uczta nie tylko dla miłośników starej trylogii, ale przede wszystkim dla każdego widza, który ceni sobie niezwykłe kinowe wrażenia. Specjalista gatunku J.J. Abrams w swoim nowym filmie dołożył wszelkich starań, aby ta kosmiczna opowieść była wspaniałym widowiskiem. Zatrudnił do współpracy najważniejsze nazwiska na amerykańskim rynku. Na ekranie zobaczymy m.in. Harrisona Forda (Indiana Jones), Marka Hamilla (Gwiezdne wojny: Nowa Nadzieja), Adama Drivera (Dziewczyny), Oscara Isaaca (Ex Machina) czy Andy?ego Serkisa (Ewolucja Planety Małp).

Cinema City i IMAX zapraszają wszystkich fanów, a także tych, którzy pierwszy raz wejdą w świat Mocy, Sithów, Jedi, imperium i Republiki na premierę Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. To najbardziej oczekiwany film tego roku, kup bilet w przedsprzedaży już dziś!

Pokazy premierowe filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy odbędą się 18 grudnia we wszystkich kinach sieci kin Cinema City oraz wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz