Ruszyła przedsprzedaż biletów na film ?Bridget Jones 3? w Multikinie!

2 września br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na komedię ?Bridget Jones 3?. Kup bilet już dziś i nie przegap trzeciej filmowej część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu panny Jones. ?Bridget Jones 3? przedpremierowo będzie można zobaczyć już 10 września, a na ekrany wejdzie 16 września. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Bridget Jones 3/Multikino

Laureaci Oscara ? Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.

Oprócz Zellweger i Firtha, widzowie w filmie zobaczą znanego z serii ?Transformers? oraz serialu ?Chirurdzy? Patricka Dempsey?a. Komedię wyreżyserowała Sharon Maguire, twórczyni ?Pamiętnika Bridget Jones?, a za scenariusz oprócz Helen Fielding, autorki miłosnych przygód Jones, odpowiada również laureatka Oscara Emma Thompson.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy komedii ?Bridget Jones 3? można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz