Rusza loteria Cinemix, w której każdy wygrywa!

Nie ma nic lepszego niż dobre ?hollywoodzkie? szczęśliwe zakończenie. Teraz każdy kinomaniak może zostać zwycięzcą kupując jedynie bilet na swoją długo wyczekiwaną premierę. Kod Cinemix znajdujący się na bilecie staje się bowiem przepustką do wielkiej loterii Cinemix, w której wygrywa każdy los, a pula to ponad 800 000 nagród, w tym 2 samochody ŠKODA Fabia, voucher od traveloppa.com na wycieczkę za 10 000 złotych, sprzęt Amica do Twojej kuchni, bilety, popcorn i wiele, wiele innych.

Loteria Cinemix jeszcze bardziej podkręci filmowe lato już od 3 lipca!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy filmowe szczęśliwe zakończenia mogą wydarzyć się w prawdziwym życiu? Na pewno wakacyjne seanse w Cinema City to coś więcej niż tylko film, a każdy kupiony bilet czyni was zwycięzcami. Już 3 lipca rusza największa filmowa loteria Cinemix, która nie tylko pozwoli Wam wygrać fantastyczne nagrody, ale będzie też idealnym urozmaiceniem wakacyjnych hitów kinowych. W lipcu i sierpniu do Cinema City trafią długo oczekiwane produkcje. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Terminator: Genisys, Ant-Man, Piksele, Klucz do wieczności, Mission: Impossible ? Rouge Nation, Kryptonim U.N.C.L.E., czy Fantastyczną Czwórkę. Nie w każdej z wyżej wymienionych produkcji znajdziecie zakończenie, jakiego oczekujecie, ale na pewno swoje szczęśliwe zakończenie znajdziecie biorąc udział w loterii Cinema City ? CINEMIX. W te wakacje każdy wygrywa!

Im więcej premier, tym większa szansa

W loterii CINEMIX znajduje się ponad 800 000 nagród, a każdy bilet do Cinema City jest szansą na zdobycie jednej z nich. Wystarczy obejrzeć film i wprowadzić specjalny kod z biletu w aplikacji konkursowej lub na stronie internetowej www.cinemix.pl, by sięgnąć po samochód ŠKODA Fabia, voucher od traveloppa.com na wycieczkę za 10 000 złotych, produkty Amica do Twojej kuchni, a także darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie!

Już teraz wejdź na stronę Cinema City, sprawdź repertuar i weź udział w największej digitalowej loterii! Tego lata w Cinema City każdy wygrywa! Loteria trwa od 3 lipca do 31 sierpnia 2015r.

Więcej informacji na stronie www.cinema-city.pl i www.cinemix.pl

Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa, loteria trwa od 03.07 do 31.08.2015 r. Pełna treść regulaminu na www.cinemix.pl. Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz