Russel Crowe w nowym filmie reżysera „W pogoni za szczęściem” – polski zwiastun „Ojców i córek”

?Ojcowie i córki? to nowy film Gabriele Muccino ? reżysera pamiętnego ?W pogoni za szczęściem?, które przyniosło Willowi Smithowi nominacje do Oscara i Złotego Globu. W rolach głównych: Russel Crowe, Amanda Seyfried, Diane Kruger, Aaron Paul i Jane Fonda. Film pojawi się w kinach 26 lutego. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun tej produkcji.

?Ojcowie i córki? w kinach od 26 lutego

Russell Crowe, zdobywca Oscara i Złotego Globu, jeden z najwybitniejszych aktorów naszych czasów oraz Amanda Seyfried, gwiazda musicali ?Mamma Mia!? i ?Les misérables: Nędznicy?, ponownie spotykają się na dużym ekranie we wzruszającej opowieści o zmaganiu się z utratą bliskiej osoby i odbudowywaniu więzi rodzinnych.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=M4qpZ4xHXNA[/youtube]

Jake Davis (Russell Crowe), nagrodzony Pulitzerem pisarz, przechodzi załamanie nerwowe, po tym, jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, a on zostaje sam z 5-letnią córeczką Katie (Kylie Rogers). Stan zdrowia Jake?a nie pozwala na to, by mężczyzna zajmował się dzieckiem. Opiekę nad dziewczynką przejmuje najbliższa rodzina. Po latach dorosła Katie (Amanda Seyfried) próbuje odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz