„Rozsypałem się po przeczytaniu scenariusza” – Russell Crowe o filmie „Ojcowie i córki”. Polski plakat filmu.

?Ojcowie i córki? to nowy poruszający film Gabriele Muccino ? twórcy ?Trenera bardzo osobistego?, ?Siedmiu dusz? i ?W pogoni za szczęściem?. ?To jedna z najlepszych historii, które kiedykolwiek trafiły w moje ręce. Pełna emocji, bardzo życiowa. Każdy się w tym scenariuszu odnajdzie? ? mówi reżyser - ?To opowieść o życiu i śmierci, o stracie i miłości, o lęku przed utratą kogoś bliskiego? - dodaje.

?Po jego przeczytaniu - rozsypałem się? - przyznaje Russell Crowe, który wcielił się w ojca. ?To bardzo emocjonująca historia, która dotyka na najgłębszym poziomie. Jeżeli scenariusz nie wpływa na mnie w fizyczny wręcz sposób, odrzucam propozycje. W tym przypadku musiałem się zgodzić. Przyjąłem tę rolę od razu po zakończeniu lektury. Natychmiast związałem się z tym projektem?.

?W moje ręce trafił scenariusz bardzo szczery, czysty i prawdziwy? - wspomina gwiazdor serialu ?Breaking Bad? Aaron Paul, który zagrał Camerona. ?Gdy dowiedziałem się, kto jeszcze ma w filmie wystąpić - że córkę zagra Amanda Seyfried, a ojca Russell Crowe - musiałem chwycić tę szansę?.

Chwalony przez wszystkich scenariusz nie budziłby w widzach tak silnych emocji, gdyby nie dziecięca odtwórczyni roli Katie - Kylie Rogers. Natychmiast świetnie dogadała się z Russellem Crowe?em. ?To urocza dziewczynka? - mówi gwiazdor. ?Jest słodka, mądra i utalentowana. W kolejnych scenach była bardzo skoncentrowana - potrafiła odczytywać sytuację i wchodzić w nią razem ze mną, niezależnie od tego co się działo?

?Ojcowie i córki? w kinach od 12 lutego

Jake Davis (Russell Crowe), nagrodzony Pulitzerem pisarz, przechodzi załamanie nerwowe, po tym, jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, a on zostaje sam z 5-letnią córeczką Katie (Kylie Rogers). Stan zdrowia Jake?a nie pozwala na to, by mężczyzna zajmował się dzieckiem. Opiekę nad dziewczynką przejmuje najbliższa rodzina. Po latach dorosła Katie (Amanda Seyfried) próbuje odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz