Rozpocznij majówkę z Cinema City

Szukacie planów na nadchodzącą Majówkę? Sieć kin Cinema City zaprasza na wyjątkowe pokazy przedpremierowe. W repertuarze znajdą się propozycje dla wszystkich widzów. Najmłodszych, rodziny i fanów animacji w niesamowitą podróż zabierze Blu z filmu Rio 2, a dorośli miłośnicy kina grozy wybiorą się do okultystycznych podziemi za sprawą produkcji Diabelskie Nasienie. Dla każdego coś ciekawego!

W nadchodzące wolne dni warto nadrobić zaległości filmowe. Wszystkich kinomaniaków ucieszy fakt, iż od 1 maja w Cinema City będą mogli zobaczyć dwie trzymające w napięciu produkcje podczas pokazów przedpremierowych.

Przygoda w Amazonii

Repertuar na Majówkę otwiera sequel filmu o przygodach Blu, przebojowej papugi z Brazylii. Pierwsza część została bardzo dobrze przyjęta, zarówno przez młodszą publiczność, jak i krytyków filmowych. Szybko została uznana za jedną z najciekawszych animacji studia obok Horton Słyszy Ktosia, Tajemnice Zielonego Królestwa, czy Epoki Lodowcowej. Stała się na tyle popularna, że główny bohater trafił do jednej z wersji gry Angry Birds na urządzenia mobilne. Nic dziwnego, gdyż w tej niezwykle pouczającej i zabawnej ?kreskówce? każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie być pewni, że Wasz majówkowy wypoczynek nabierze zupełnie nowych kolorów z Rio 2 w Cinema City!

Nerwy ze stali

Dla fanów mocnych wrażeń, Cinema City przygotowało pokazy filmu Diabelskie Nasienie. Produkcja ta jest swoistym hołdem dla kina ?mockdocumentary?, a zarazem ukłonem w stronę klasyków takiej rangi, jak Dziecko Rosemary, czy Egzorcysta. Możecie być pewni, że podróż do świata demonów i mrocznych wierzeń przyprawi Was o dreszcze.

Cinema City dla każdego!

Bez względu na to, czy widzowie wybiorą wspaniałą przygodę w Amazonii z Blu i jego ekipą, czy wyprawę do najmroczniejszych zakamarków zabronionych rytuałów ? ta Majówka będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy najbardziej oczekiwanych filmów w swoim gatunku już 1 maja!

Pokazy przedpremierowe filmu Rio 2 we wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D, w dniach 1-4 maja. Film Diabelskie Nasienie w wersji 2D będzie można przedpremierowo zobaczyć 1 maja w wybranych kinach Cinema City: Warszawa Arkadia, Warszawa Bemowo, Warszawa Mokotów, Warszawa Promenada, Bielsko, Gliwice, Katowice Silesia, Łódź, Kraków Kazimierz, Kraków Bonarka, Toruń Czerwona Droga, Bydgoszcz.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz