Różnorodny początek maja na ekranach kin sieci Multikino

Już 2 maja w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć dwie zupełnie różne gatunkowo premiery. Dokument ?Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości? i horror ?Diabelskie nasienie?.

Twórcy dokumentu ?Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości? zadają następujące pytanie: w jaki sposób Jan Paweł II jest wciąż obecny wśród ludzi? Odpowiedzi na nie szukają w różnych częściach świata, docierając do osób, których życie, w rozmaity sposób, naznaczone jest obecnością papieża. Przewodnikiem i odkrywcą nowych świadectw jest ks. Sławomir Oder, postulator procesów beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych Jana Pawła II. Prałat wciela się w rolę reportera i razem z ekipą filmową spotyka się z bohaterami filmu, którzy opowiadają mu swoje poruszające historie. W filmie zaprezentowane zostanie m.in. świadectwo Floribeth Diaz z Kostaryki - uzdrowionej przez Jana Pawła II kobiety, której lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie. W dokumencie uwieczniono także malownicze miejsca i krajobrazy. To niezwykle wzruszająca podróż w głąb ludzkich przeżyć, w naturalny sposób podtrzymująca podniosły nastrój wywołany świętem kanonizacji papieża Polaka.

?Diabelskie nasienie? natomiast to horror wyprodukowany przez Johna Davisa (?Kronika?), w którym wystąpili m.in.: Zach Gilford (?Likwidator?, ?Absolwentka?) i Allison Miller (seriale TV ?Gotowe na wszystko? i ?Prywatna praktyka?). Para młodych Amerykanów w podróży poślubnej na egzotycznej Dominikanie traci świadomość podczas jednej, tajemniczej nocy. Wkrótce po powrocie kobieta przekonuje się, że jest w ciąży, której nie planowała i zaczyna ulegać niezwykłej przemianie. Jej mąż nabiera podejrzeń, że za ten stan odpowiedzialne są siły nie z tego świata...

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz