Rozdajemy zaproszenia na film ” Dziś jestem blondynką”

Do wygrania aż 10 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu ?Dziś jestem blondynką?, który odbędzie się w warszawskim kinie Luna  27 listopada o godz.18.30.        

Aby wygrać zaproszenie na seans, wystarczy być fanem KinoActive na Facebooku i przesłać w prywatnej wiadomości odpowiedź na pytanie:

Za jaki film reżyser  filmu " Dziś jestem blondynką" otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do dnia 25 listopada do godz. 15.00 po tym czasie odbywa się losowanie.

Osoby, które wytypujemy ? powiadomimy mailem. Jeżeli w ciągu 12 godzin od wysłania przez nas wiadomości nie uzyskamy potwierdzenia od wybranej osoby ? typujemy kolejną osobę z listy!

Życzymy powodzenia!

Konkurs zakończony:)

 Wytypowaliśmy 10 osób, które otrzymają od Nas podwójne zaproszenia na seans, który odbędzie się już w najbliższą środę w kinie Luna. A są nimi.

P. Beata Kowalska P. Aneta Giera P. Małgorzata Sobańska P. Agnieszka Ryżko-Kłębek P. Magdalena Brzeska P. Kamil Jeznach P. Grzegorz Janiszewski P. Marcin Boguś P. Marcin Powierża P. Izabela Żmudzka Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową,a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które pojawiać się będą na naszym portalu.

Gratulujemy zwycięzcom:)

Pozdrawiamy serdecznie zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu:)    
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz