Rozdajemy wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu ?72 godziny? Zakończony.

?72 godziny? to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby ? reżysera McG (?Aniołki Charliego?, ?Terminator: Ocalenie?) i scenarzysty Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów ?Leon zawodowiec?, ?Nikita? czy ?Piąty element?. W roli głównej ? laureat Oscara i Złotego Globu Kevin Costner ? pamiętny twardziel z przeboju ?Bodyguard?, wspierany przez trzy hollywoodzkie piękności: Amber Heard, Connie Nielsen i Hailee Steinfeld.

Kevin Costner powraca w thrillerze ?72 godziny?! Nowe dzieło twórców ?Uprowadzonej?.

Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu ?72 godziny?. Pokaz przedpremierowy odbędzie się już w najbliższy wtorek (18 lutego) o godz. 20.30 w warszawskiej Kinotece .

Aby stać się właścicielem podwójnego zaproszenia wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie:

Reżyser ?72 godzin? ukrywa się pod pseudonimem McG - jak naprawdę się nazywa?

 Prawidłową odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości Kinoactive na Facebooku. Na  odpowiedzi czekamy do godziny 21.00. Po tym czasie odbywa się losowanie. Osoby, które wytypujemy ? powiadomimy w prywatnej wiadomości. Jeżeli w ciągu 12 godzin od wysłania przez nas wiadomości nie uzyskamy potwierdzenia od wybranej osoby ? typujemy kolejną osobę z listy! Serdecznie zapraszamy do zabawy 🙂 KONKURS ZAKOŃCZONY Laureatami konkursu zostali Sylwia Krajnik Michał Dąbkowski Filip Golian Zwycięzcom serdecznie gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz