Rozdajemy wejściówki na „Violetta:koncert” do Multikina [zakończony]

Violetta jest nastolatką obdarzoną niezwykłym muzycznym talentem. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku, gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką. Od 9 maja na ekranach sieci kin Multikino możemy podziwiać niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel Violetta.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na film "Violetta:Koncert" Zaproszenia ważne w dniu 15 maja na seanse godz.16.00 i 18.00 w kinach Wrocław Pasaż i Wrocław Arkady a także Multikino Poznań 51

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku, oraz wskazać wybrane przez siebie kino.

Ile lat ma Martina Stoessel?

Na odpowiedzi czekamy do dnia 13 maja(wtorek) do godziny 12.00. Po tym czasie wylosujemy 2 osoby, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź.Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione o wygranej w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

Konkurs zakończony

Prawidłowa odpowiedź to: Martina Stoessel ma 17 lat.

Podwójne zaproszenia trafia do p. Ani z Wrocławia i p. Kasi z Poznania

Gratulujemy wygranej 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz