Rozdajemy wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu „Obietnica” (Zakończony)

Generacja online kontra zagubieni rodzice w nowym obrazie Opus Film, producenta trzech oficjalnych polskich kandydatów do Oscara ? ?Ediego?, ?Sztuczek? i ?Z odzysku? oraz wielokrotnie nagrodzonej ?Idy?, w reżyserii Anny Kazejak. Poruszający, wnikliwy i odważny portret młodego pokolenia. Światowa premiera filmu miała miejsce 13 lutego na festiwalu Berlinale.

 Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype?a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem?

Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu "Obietnica"

Pokaz przedpremierowy odbędzie się już w najbliższą środę (12 marca) o godz.10.30 w warszawskiej Kinotece.

Aby stać się właścicielem podwójnego zaproszenia wystarczy  być naszym fanem na Facebooku, wziąć udział w konkursie i udzielić prawidłowej odpowiedzi na postawione pytanie.

Anna Kazejak - Dawid to utalentowana reżyser młodego pokolenia. Wyreżyserowała takie filmy jak "Obietnica", "Bocznica" i "Oda do radości"

Pytanie brzmi. Jakim pełnometrażowym filmem zadebiutowała Anna Kazejak? Prawidłową odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości Kinoactive na facebooku. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy jutra do godziny 15.00 Po tym czasie wylosujemy 3 osoby, którym podarujemy zaproszenia. Osoby, które wytypujemy  zostaną powiadomione  mailem zaraz po zakończeniu konkursu. Sponsorem zaproszeń do kina jest  dystrybutor Kino Świat Serdecznie zapraszamy do zabawy :) Konkurs zakończony. Zwycięzcy zostali powiadomieni droga mailową. Gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz