Rozdajemy wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu „Ja,Frankenstein”- Zakończony

"Ja,Frankenstein" to zrealizowana w technologii Imax superprodukcja, gdzie w tytułowe monstrum wcielił się nominowany do Złotego Globu Aaron Eckhart.Główny bohater o imieniu Adam jest potworem stworzonym przez doktora Frankensteina, który od ponad 200 lat żyje samotnie, kryjąc swą tożsamość przed ludźmi. Nieoczekiwanie zostaje wplątany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. To opowieść oparta na powieści Mary Shelley, przeniesiona do uwspółcześnionej alternatywnej rzeczywistości.

Mamy do rozdania 4 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu "Ja, Frankenstein". Pokaz przedpremierowy odbędzie się już w najbliższy czwartek (23 stycznia) o godz.20.30 w warszawskim  Kinie Wisła.

Aby stać się właścicielem podwójnego zaproszenia wystarczy wziąć udział w konkursie i udzielić prawidłowej odpowiedzi na postawione pytanie.

Kiedy miała swoją światową premierę pierwsza zekranizowana powieść Mary Shelley "Frankenstein" i kto był jej reżyserem?

Prawidłową odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości Kinoactive na facebooku.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do godziny 22.00. Po tym czasie odbywa się losowanie. Osoby, które wytypujemy ? powiadomimy mailem. Jeżeli w ciągu 12 godzin od wysłania przez nas wiadomości nie uzyskamy potwierdzenia od wybranej osoby ? typujemy kolejną osobę z listy!

Serdecznie zapraszamy do zabawy 🙂

KONKURS ZAKOŃCZONY

Laureatami konkursu zostali

Weronika Soldek Roman Opałka Adam Tyszkiewicz Patryk Żmijewski

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz