Rozdajemy wejściówki na NOC KINA w Multikinie![Zakończony]

6 czerwca sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 15. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, kino akcji, klasyki kina w odnowionej wersji cyfrowej (?Egzorcysta?, ?Mechaniczna Pomarańcza?). W repertuarze Nocy Kina specjalnie z okazji obchodów 25-lecia Wolności znajdą się wyjątkowe seanse ?PL.FREEDOM?, które zostały objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na seans do Multikina. 1×2 Warszawa Ursynów 1×2 Multikino Lublin Warszawa Złote Tarasy, Poznań 51, Wrocław Arkady, Gdynia, Poznań Malta, Warszawa Wola, Rumia, Katowice, Lublin ?Non-stop? ?Need for Speed? ?Wilk z Wall Street? ?Witaj w klubie? ?Grand Budapest Hotel? ?Sekretne życie Waltera Mitty? ?Wszystko co kocham? ?Beats of Freedom? ?Egzorcysta? ?Mechaniczna pomarańcza? Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Pasaż, Koszalin, Sopot, Elbląg, Włocławek, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Poznań Stary Browar, Rybnik, Szczecin, Zabrze, Łódź, Rzeszów, Radom, Słupsk, Kielce ?Non-stop? ?Need for Speed? ?Labirynt? ?Wyścig? ?Grand Budapest Hotel? ?Last Vegas? ?Wszystko co kocham? ?Wałęsa. Człowiek z nadziei? ?Egzorcysta? ?Mechaniczna pomarańcza? Zgorzelec, Czechowice, Tychy ?Non-Stop? ?Need for Speed? (tylko Multikino Tychy) ?Labirynt? ?Grand Budapest Hotel? ?Wszystko co kocham? ?Egzorcysta?

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku ,wskazać odpowiednie dla siebie kino i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Drogi Liama Nessona (?Non-stop?) i Ralpha Fiennesa ("Grand Budapest Hotel") skrzyżowały się trzykrotnie. Podaj tytuły filmów gdzie obaj panowie spotkali się razem na planie.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 4 czerwca (środa) do godziny 20.00. Po tym czasie wylosujemy 2 osoby, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Zapraszamy do zabawy 🙂

Konkurs zakończony!

Prawidłowa odpowiedź to:

Lista Schindlera Starcie tytanów Gniew tytanów

Zwycięzcami konkursu są:

p. Aleksandra z Lublina

p. Szymon z Warszawy

Serdecznie gratulujemy wygranej 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz