Rozdajemy wejściówki na film „Magia w blasku księżyca” (Zakończony)

22 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie ?Magia w blasku księżyca? ? nowy film Woody?ego Allena. Tym razem mistrz komedii powraca do klimatów z przeboju ?O północy w Paryżu? i zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. W doborowej obsadzie ?Magii w blasku księżyca?, tradycyjnie dla reżysera, pojawią się doskonali aktorzy, na czele z nominowaną do Złotego Globu Emmą Stone i Colinem Firthem ? zdobywcą Oscara za rolę w niezapomnianym hicie ?Jak zostać królem?.

Do wygrania 3 podwójne zaproszenia na seans "Magia w blasku księżyca", który odbędzie się jutro (19 sierpnia/ wtorek) o godz.19.00 w warszawskim kina Luna.

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku , dokładnie obejrzeć poniższy zwiastun i odpowiedzieć na postawione pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Jaką ma rejestrację  czerwony samochód pojawiający  się w zwiastunie?

Na odpowiedzi czekamy  do godziny 21.00. Po tym czasie wylosujemy 3 osoby, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Zapraszamy do zabawy :)

Konkurs zakończony! Laureatami konkursu są: Magdalena Długokęcka Monika Danowska Marcin Duchnowicz Zwycięzcom gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz