Rozdajemy wejściówki na film „Kochanie, chyba cię zabiłem” (Zakończony)

Komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów na tropie z brawurą wcieliły się gwiazdy ?Drogówki? i ?Jacka Stronga? - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych ?Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma Gąsiorowska i Leszek Lichota.

Do wygrania 3 podwójne zaproszenia  na przedpremierowy  seans  "Kochanie, chyba cię zabiłem" 

Pokaz odbędzie się już w najbliższy wtorek (1 kwietnia) o godz. 20.45 w warszawskim kinie Femina. Aby wygrać, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku

 Arkadiusz Jakubik w filmie ......... wcielił się w postać Sierżanta sztabowego Bogdana Petryckiego. O jakim filmie mowa?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy dzisiaj do godziny 20.00. Po tym czasie wylosujemy 3 osoby, które przesłały prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy, zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

 Konkurs zakończony. Prawidłowa odpowiedź to "Drogówka" Zwycięzcom serdecznie gratulujemy 🙂
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz