Rozdajemy wejściówki na film „Gość” [Zakończony]

?Gość? to trzymający w napięciu, ale też zapewniający dużą dawkę rozrywki, thriller w reżyserii Adama Wingarda i na podstawie scenariusza Simona Barretta, czyli duetu odpowiedzialnego za takie przeboje, jak ?Następny jesteś ty? oraz ?A Horrible Way to Die?.

Gwiazdą filmu jest Dan Stevens, znany doskonale z obsypanego nagrodami serialu ?Downton Abbey? i z mrocznego thrillera ?Krocząc wśród cieni?. W obsadzie ?Gościa? znaleźli się również Maika Monroe (?Bling Ring?, ?Labor Day?, ?At Any Price?), Brendan Meyer (?Mr. Young?), Sheila Kelley (?Plotkara?), Leland Orser (?Siedem?) oraz Lance Reddick (?Prawo ulicy?).

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu "Gość" w dniu 28 października (wtorek) na godz.20.30 do kina Praha.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na seans, wystarczy być naszym fanem na Facebooku , dokładnie obejrzeć poniższy zwiastun i odpowiedzieć na postawione pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Do jakiej szkoły chodzi Luke Peterson?

Na odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 14.00. Po tym czasie wylosujemy 5 osób, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku po zakończeniu konkursu.

Zapraszamy do zabawy 🙂

Konkurs zakończony!

Laureatami konkursu zostali :

Marta Kantowska

Marta Żukowska

Paweł Majewski

Paweł Wasilewski

Marcin Duchnowicz

Gratulujemy wygranej 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz