Rozdajemy wejściówki na film „Casanova po przejściach” [Zakończony]

9 maja na ekranach polskich kin zagości ?Casanova po przejściach? komediowy hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA. W gwiazdorskiej osadzie filmu, poza Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone, zobaczymy najlepiej zarabiającą aktorkę telewizyjną świata ? Sofię Vergarę. Kolumbijska piękność, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, da popis komediowego talentu i odkryje wdzięki w śmiałych scenach miłosnego trójkąta.

Do wygrania 3 podwójne zaproszenia na przedpremierowy seans "Casanova po przejściach", który odbędzie się w warszawskim kinie Atlantic 8 maja o godz.20.30

Aby wygrać, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku. Wystarczy podać (A,B lub C)

W jakim wieku Sofia Vergara rozpoczęła swoją karierę?

A. 25 lat B. 17 lat C. 20 lat

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do jutra  do godziny 12.00. Po tym czasie wylosujemy 3 osoby, które przesłały prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy, zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.

Konkurs zakończony.

Prawidłowa odpowiedź to: Sofia Vergara rozpoczęła swoją karierę w wieku 17 lat.

Zaproszenia trafia do rąk

p. Magdaleny, Małgorzaty i p. Marcina

Zwycięzcom gratulujemy 🙂


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz