Rozdajemy wejściówki do Multikina na film „Casanova po przejściach” [Zakończony]

Już 6 maja w sieci kin Multikino, w ramach cyklu ?Kino na obcasach?, Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię z genialną rolą główną Woody?ego Allena ?Casanova po przejściach?.

Król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką sam reżyser ? John Turturro ? spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje ? nagi instynkt Sharon Stone.

  Dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na  przedpremierowy pokaz filmu ?Casanova po przejściach?
  • Aby stać się właścicielem zaproszenia, wystarczy być naszym fanem na Facebooku 
  • wskazać jedno z wybranych kin w sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.
  •  odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku
 

John Tortuorro to bez wątpienia niezwykle utalentowany aktor, reżyser i scenarzysta. Pamiętacie w jaką postać wcielił się w serii o Transformersach?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 14.00. Po tym czasie wylosujemy 2 osoby, które przesłały prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy, zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Konkurs został zakończony. Zaproszenia wędrują do p. Magdaleny i Aleksandry 🙂 Prawidłowa odpowiedź to Agent Simmons 🙂  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz