Do wygrania podwójne zaproszenie na seans filmowy „Dzień Bastylii” w kinie Atlantic [zakończony]

Posiada cechy Jasona Bourne?a i Brudnego Harry?ego. To twardziel, który nie cofnie się przed niczym, ale ma swoje zasady. Briar jest bohaterem ze skazą. Kimś, kto pod presją jest w stanie zaryzykować wszystko i wziąć sprawy w swoje ręce, bez oglądania się na procedury. Idris połączył wszystkie te cechy i sprzeczności.

Dzień Bastylii Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na dowolny seans filmu "Dzień Bastylii" w kinie Atlantic w dniach od 4-9 czerwca (godziny seansów w kinie Atlantic) Aby otrzymać podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu należy: Być naszym fanem na Facebooku. Udzielić odpowiedzi na proste pytanie, wybrać dogodny dla siebie termin pokazu. Odpowiedź należy przesłać w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Jak myślisz? Idris Elba ma więcej cech Jasona Borne'a czy Brudnego Harry'ego? Odpowiedź uzasadnij w 2 zdaniach.

Wśród osób, które udzielą odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, którego o wygranej powiadomimy w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu. Na odpowiedzi czekamy do godz.21.30 Sponsorem nagrody jest Kino Atlantic. Konkurs zakończony! Laureatem konkursu został Paweł Ochnik.  
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz