Rogalska i Kammel są małżeństwem!

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel są małżeństwem? hipopotamów. Jeden z najpopularniejszych duetów telewizyjnych usłyszymy w bajce RECHOTEK

Dla Tomasza Kammela rola w ?Rechotku? to dubbingowy debiut. To było szalenie trudne, ale jednocześnie bardzo zabawne zadanie ? powiedział prezenter. Marzena jest wspaniałą hipopotamią żoną, byłem jej całkowicie oddany ? śmiał się Kammel.

Marzena Rogalska z dubbingiem jest już prawie na ?ty?. Uwielbiam się bawić głosem. Rola hipopotamicy JoJo była wspaniałym wyzwaniem. Ona jest taka dominująca! ? powiedziała Rogalska. Ja i Tomek jesteśmy idealnie dobraną parą ? dodała.

RECHOTEK to pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata!

Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości ? nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem ? latającą wiewiórką ? wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

RECHOTEK (Ribbit) PREMIERA: 29 MAJA 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz