Rodzinny wieczór sylwestrowy w Kinie Praha

Jak spędzić wieczór sylwestrowy z dzieckiem i dobrze się bawić? Nie musisz już siedzieć w domu przed telewizorem - przyjdź ze swoją pociechą do Kina Praha na sylwestrową zabawę z DJ?em i specjalne pokazy filmów familijnych. Startujemy 31 grudnia o godz.18.30. Zapraszamy na jedyny taki wieczór sylwestrowy w Warszawie!

Kino Praha zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Rodzinny wieczór sylwestrowy. 31 grudnia od godz.18.30 mamy dla Państwa mnóstwo atrakcji: zabawę taneczną z DJ?em, zabawy i konkursy dla dzieci, poczęstunek oraz specjalne pokazy filmów dla całej rodziny. W sylwestrowym repertuarze zobaczymy (film do wyboru): ?Hobbit: Pustkowie Smauga? (2D, dubbing) oraz animacje ?Królowa Śniegu? i ?Skubani? (pokaz przedpremierowy!). Gwarantujemy mnóstwo szampańskiej zabawy w rodzinnej atmosferze. Tylko w Kinie Praha masz niepowtarzalną okazję spędzenia wieczoru sylwestrowego ze swoją pociechą. Cena biletu 25 zł. W ramach Rodzinnego wieczoru sylwestrowego będzie można zobaczyć jeden z wybranych tytułów: ? "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2D, dubbing) - Druga część filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni" to idealny tytuł na rodzinny seans filmowy. To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. W filmie będziemy mogli zobaczyć dalszy ciąg wyprawy Bilba z Gandalfem i trzynastoma krasnoludami pod wodzą Thorina Oakenshielda do królestwa Samotnej Góry.

? "Królowa Śniegu" (animacja, dubbing) ? Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Zła Królowa Śniegu zamierza zamrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany.

? "Skubani" (animacja, dubbing, pokaz przedpremierowy) - Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA! Franek i Olo pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk ? jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.

Spędź wieczór sylwestrowy z dziećmi w Kinie Praha!

31 grudnia (godz.18.30-22.30) - Rodzinny wieczór sylwestrowy godz.18.30 ? zabawa taneczna z DJ?em, konkursy + poczęstunek godz.20.00 ? seans filmowy do wyboru Cena biletu: 25 zł

Sprzedaż biletów*: Kasa Kina Praha ul. Jagiellońska 26 03-719 Warszawa tel. 22 343 03 10

Źródło: materiały prasowe * Kino nie prowadzi rezerwacji na Rodzinny wieczór sylwestrowy


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz