Rodzinny wieczór sylwestrowy w Kinie Praha!

Wieczór sylwestrowy z dzieckiem? Kino Praha ma dla Was idealną propozycję! Przyjdź ze swoją pociechą do Kina Praha na sylwestrową zabawę z DJ?em i specjalne pokazy filmów familijnych. Zapraszamy na jedyny taki wieczór sylwestrowy w Warszawie! Startujemy 31 grudnia o godz.18.30!

Kino Praha zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Rodzinny wieczór sylwestrowy. 31 grudnia o godz.18.30 rozpoczniemy fantastyczną zabawę taneczną przy największych hitach muzycznych. W programie mamy również liczne zabawy i konkursy dla dzieci, poczęstunek oraz pokazy filmów dla całej rodziny. Sylwestrowy repertuar stworzyliśmy specjalnie z myślą o Waszych pociechach. Dla starszej publiczności proponujemy film ?Hobbit: Bitwa Pięciu Armii? (2D, dubbing), a dla młodszych widzów przygotowaliśmy do wyboru ?Królową Śniegu 2? (animacja, dubbing) oraz ?Paddington? (animacja, dubbing, pokaz przedpremierowy). Gwarantujemy szampańską zabawę w rodzinnej atmosferze i uśmiech na twarzy Twojego dziecka! Tylko w Kinie Praha masz niepowtarzalną okazję spędzenia wieczoru sylwestrowego ze swoją pociechą. Cena biletu 35 zł.

W ramach Rodzinnego wieczoru sylwestrowego będzie można zobaczyć jeden z wybranych tytułów: ? Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (2D, dubbing) ? trzecia część trylogii ?Hobbit? będącej adaptacją powieści J.R.R. Tolkiena, pt.: ?Hobbit, czyli tam i z powrotem?. To opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

? Królowa Śniegu 2 (animacja, dubbing) ? druga część przygód bohaterów najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kai, Gerda i gadatliwy troll powracają na ekrany w pełnej przygód i humoru animowanej komedii dla całej rodziny. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele ? Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

? Paddington (animacja, dubbing, pokaz przedpremierowy) - Paddington to niedźwiadek, który przebył długą drogę z Peru do Anglii, by na skutek przypadku trafić w ręce rodziny Brownów. Znaleziony przez nich na jednej z londyńskich stacji kolejowych sympatyczny miś w czerwonym kapeluszu od razu przypadł do gustu najmłodszemu przedstawicielowi familii, Jonathanowi i jego siostrze. Przyjmując Paddingtona pod swój dach Brownowie nie mieli jednak pojęcia, że uroczy zwierzak przysporzy im mnóstwa kłopotów i przygód.

Spędź wieczór sylwestrowy z dziećmi w Kinie Praha!

31 grudnia (godz.18.30-22.30) - Rodzinny wieczór sylwestrowy godz.18.30 ? zabawa taneczna z DJ?em, konkursy + poczęstunek godz.20.00 ? seans filmowy do wyboru Cena biletu: 35 zł SPRZEDAŻ BILETÓW* Kasa Kina Praha ul. Jagiellońska 26 03 -719 Warszawa tel. 22 343 03 10 * Kino nie prowadzi rezerwacji na  na Rodzinny wieczór sylwestrowy Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 28 listopada br. Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz