Rodzinny weekend w Multikinie

Przed nami Długi Rodzinny Weekend w Multikinie. W dniach 8 ? 11 listopada zapraszamy całe rodziny do Multikina na najlepsze filmy familijne ostatnich miesięcy w specjalnej cenie. W repertuarze zobaczymy m.in.: ?Pudłaki?, ?Samoloty 2?, ?Dzwoneczek i Tajemnica Piratów?, ?Wakacje Mikołajka?, "Barbie i Tajemnicze drzwi?, ?Muppety: Poza Prawem? oraz ?Lego Przygoda?. A każdy z tych tytułów będzie można zobaczyć już za 13 zł.

Długi listopadowy weekend w Multikinie potrwa aż 4 dni i będzie okazją na nadrobienie filmowych zaległości z wakacji i nie tylko.

W repertuarze akcji: ?Pudłaki? ?Samoloty 2? ?Dzwoneczek i Tajemnica Piratów? ?Wakacje Mikołajka? "Barbie i Tajemnicze drzwi? ?Muppety: Poza Prawem? ?Lego: Przygoda? Dodatkowo w ramach Poranków Filmowych zapraszamy na bajki dla najmłodszych: ?Parauszek? ?Jacek i Placek? Natomiast w regularnych cenach na ekranach kin sieci Multikino wyświetlana będzie premiera ?Bella i Sebastian?. Regulamin oraz szczegóły akcji dostępne na www.multikino.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz