?Rodzinne rewolucje? na afrykańskich wakacjach z kinem Helios!

Już 4 lipca na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios pojawi się najnowsza komedia ?Rodzinne rewolucje? z Drew Barrymore i Adamem Sandlerem w rolach główych. Poza świetną zabawą podczas seansu Helios przygotował dla swoich widzów super konkurs ? do wygrania będzie egzotyczna wycieczka do Sun City w Afryce, gdzie kręcony był film!

Dla wszystkich, którzy marzą o wakacjach pełnych niesamowitych przygód, sieć kin Helios przygotowała konkurs, w którym wygrać można rewelacyjną wycieczkę do bajkowego Palace of the Lost City w Sun City w Afryce dla czterech osób lub jednego ze specjalnych zestawów gadżetów filmowych.

Aby wziąć udział w grze wystarczy zobaczyć film ?Rodzinne rewolucje? w kinie Helios, a następnie wybrać najśmieszniejsze zdjęcie z wakacji i wysłać je na specjalny adres mailowy. Autorzy zdjęć, które zbiorą najwięcej głosów poprzez SMS otrzymają nagrody ? w tym wyjątkowy, filmowy wyjazd do Afryki!

W ramach wycieczki przeżyć będzie można między innymi piknik ze słoniami, odbyć rejs po wodnym świecie oraz zwiedzić dzikie safari w afrykańskim buszu! Jak potoczą się ich losy bohaterów filmu i czy historia z ?Rodzinnych rewolucji? będzie przypominać przygody nowych mieszkańców magicznego kurortu? Czy widzowie będą mogli przenieść się niemal na ekran kinowy i zakosztować afrykańskiej przygody? Tego wszystkiego można przekonać się wybierając się na film i biorąc udział w zabawie!

 

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: www.helios.pl/rodzinne_rewolucje. Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz