„Rodzinka nie z tej ziemi” przedpremierowo w Cinema City

Odjechana komedia nie z tej galaktyki! Najbliższa sobota i niedziela staną pod znakiem kosmicznej filmowej przygody. Za sprawą dwóch odważnych ?obcych?, ziemskie pojęcie wszechświata odwróci się do góry nogami, a przygody zabawnych ?kosmitów? będzie można zobaczyć w Cinema City przedpremierowo! Ogromna porcja zabawy "Rodzinka nie z tej Ziemi" to najnowsza animacja studia Blue Yonder Films z doborową obsadą. W angielskiej wersji językowej głosy podkładają: Brendan Fraser (Mumia), Sarah Jessica Parker (Seks w Wielkim Mieście), Jessica Alba (Fantatyczna Czwórka) i Craig Robinson (To już jest koniec). Historia o dwóch braciach z innej planety pilnujących całego wszechświata, porwie nie tylko tych najmłodszych widzów, ale także ich opiekunów ? rozbawiając ich jednocześnie do łez.

Kolorowa strefa 51 Wszyscy miłośnicy science-fiction wiedzą lub przypuszczają, gdzie znikają wszystkie lądujące na naszej planecie niezidentyfikowane obiekty latające. Dzięki dwóm braciom Supernova z planety Baab, największe tajemnice rządowe zostaną zdemaskowane. Jeden z nich to wzorowy astronauta, drugi to geniusz koordynujący wyprawy pierwszego. Kiedy razem odbierają sygnał S.O.S. od razu ruszają na pomoc. Okazuje się, że alarm był zasadzką, a wysłano go właśnie z?Ziemi. Angażując się w fałszywą misję spotkają na swojej drodze wiele niesamowitych postaci, odkryją sekret technologii smartfonów, i przede wszystkim dowiedzą się, że w rodzinie siła!

Premiera filmu "Rodzinka nie z tej Ziemi" już 21 lutego we wszystkich kinach Cinema City. Pokazy przedpremierowe odbędą się 15 i 16 lutego, również we wszystkich kinach Cinema

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz