Rodzina Treflików ? najnowszy polski serial dla dzieci w sierpniu na ekranach Multikina!

Niedawno dobiegły końca prace nad nowym polskim serialem dla najmłodszych pt. ?Rodzina Treflików?, zrealizowanym w technice animacji lalkowej. Pierwsza produkcja Studia Trefl i pierwszy polski serial animowany wykorzystujący technologię wydruku 3D miał już swoją premierę telewizyjną ? przyszedł więc czas na debiut kinowy.

Poranki-sierpien-1030-rodzina_Treflikow_PLAKAT

?Rodzina Treflików? to serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Został zrealizowany w bardzo wymagającej technice animacji lalkowej ? dla uzyskania jednej sekundy bajki animator musiał wykonać 25 zdjęć, do każdego z nich delikatnie zmieniając ustawienie lalek. Prace na planie trwały łącznie 16 miesięcy. Aktualnie na serial składa się 13 odcinków o długości 8 minut każdy. Trwa już produkcja kolejnych 13 epizodów.

W ramach Poranków o godz. 10:30 w sierpniowe weekendy Multikino zaprezentuje widzom siedem odcinków pierwszej serii: Drzewko Król i Królowa Żywa woda Nowy sąsiad Treflik królem Buty Szczęśliwa rodzinka

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z innych atrakcji.

OPIS SERIALU:

?Rodzina Treflików? to nowy polski serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W każdym odcinku mali widzowie poznają perypetie rodziny Treflików ? postaci żyjących w świecie balansującym na granicy fantazji, chociaż w wielu aspektach niezwykle podobnym do naszego. 4-letni Treflik i jego o dwa lata starsza siostra Treflinka, żyją w niewielkim domu wspólnie z rodzicami. Pewnego dnia w życiu dzieci pojawia się tajemniczy przybysz z odległej krainy ? Mały Wujcio. Wyglądem przypomina skrzata, ma wiele magicznych mocy, a widzą go tylko najmłodsi. Mały Wujcio staje się ich przyjacielem, a także przewodnikiem po zaczarowanych krainach oraz świecie wartości i emocji. To on pomaga Treflikowi i Treflince w rozwiązywaniu problemów, uczy ich także wartości przyjaźni, tolerancji, szacunku dla innych i uczciwości.

Sierpniowe Poranki o 10.30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilety w cenie 12,00 zł / 13,50 zł / 15,00 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

?Poranki? i oferta dla Przedszkoli W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu ?Moja Pierwsza Wizyta w Kinie? (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz