Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz w Kinie Praha

 Zapraszamy 17. stycznia o godzinie 19.00 na pokaz filmu ?Pod Mocnym Aniołem? oraz spotkanie z aktorami: Robertem Więckiewiczem i Adamem Woronowiczem.

Kino Praha zaprasza na cykl - ?Janusz Wróblewski przedstawia? - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

17. stycznia, o godz.19.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na pokaz filmu ?Pod Mocnym Aniołem?, wstrząsającej opowieści o nałogu i próbach wydobycia się z niego. Po pokazie odbędzie się spotkanie z aktorami: Robertem Więckiewiczem i Adamem Woronowiczem.

Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 17 stycznia, godz.19.00 Pokaz filmu ?Pod Mocnym Aniołem? + spotkanie Ceny biletów obowiązują według regularnego cennika. INFORMACJA: Kasa Kina Praha ul. Jagiellońska 26 03-719 Warszawa tel. 22 343 03 10 Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz