Robert De Niro, Christopher Walken i Uma Thurman w komedii familijnej, która rozbawi was do łez!

„Wojna z dziadkiem” – oficjalny zwiastun

Dziadek powinien być poczciwym staruszkiem, który weźmie na kolana i opowie o dawnych czasach? Na pewno nie ten! Robert De Niro wciela się w seniora, który potrafi walczyć o swoje, nawet jeśli przeciwnikiem jest… jego ukochany wnuczek. Bitwa o najlepszy pokój w domu będzie zacięta: w ruch pójdą pranki jak z najpopularniejszych Tik-Toków i cała masa asów z rękawa. Już dziś zobaczcie zwiastun „Wojny z dziadkiem”, w której wszystkie chwyty są dozwolone! Komedia w kinach od 23 lipca.

Zdobywcy Oscarów i ikony kina Robert De Niro i Christopher Walken ponownie na planie jednego filmu. Tym razem jednak w zupełnie zaskakujących rolach! „Wojna z dziadkiem” to utrzymana w duchu ponadczasowych hitów „Kevin sam w domu”  i „Klan urwisów”, komedia familijna na podstawie książkowego bestsellera Roberta Kimmela Smitha. U boku legend dużego ekranu – nominowana do Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej – Uma Thurman („Pulp Fiction”) oraz dziecięce gwiazdy Hollywood: Juliocesar Chavez („Transformers: Ostatni Rycerz”, serial „Kidding”) i Laura Marano („Lady Bird”). Za kamerą filmu stanął Tim Hill, twórca przebojów: „Alvin i wiewiórki”, „Garfield 2” oraz animacji „Hop”. „Wojna z dziadkiem” to historia zmagań rezolutnego wnuka z seniorem rodu, który przypadkiem zajął jego pokój. Co z tego wyniknie, przyprawi was o nieprzerwany atak śmiechu.

Peter jest w siódmym niebie, kiedy dowiaduje się, że ukochany dziadek Ed (Robert De Niro) zamieszka razem z nim w domu. Radość chłopca nie trwa długo, bo okazuje się, że starszy pan zajmie jego pokój, a on sam będzie musiał przenieść się na poddasze. Peter bardzo kocha dziadka, ale jeszcze bardziej pragnie odzyskać swój kącik. Nie mając wyboru, musi wypowiedzieć seniorowi wojnę! Z pomocą przyjaciół wymyśla coraz bardziej przewrotne, podstępne i totalnie zwariowane pomysły, aby osiągnąć swój cel. Jednak dziadek okazuje się godnym przeciwnikiem. Zamiast poddać się, próbuje wyrównać rachunki, w czym pomaga stary druh Jerry (Christopher Walken). Kiedyś Ed i wnuczek byli świetnymi kumplami, teraz wstąpili na wojenna ścieżkę. Kto okaże się zwycięzcą w zaciętym starciu pokoleń?

„Przyjemna komedia”

„Niczym Kevin sam w domu

„Warto!”

Deadline

„Niezły ubaw”

RadioTimes

„Dobra zabawa dla wszystkich, łącznie z seniorami”

CNN Entertainment

„Komedia dla całej rodziny – zabawna i z przesłaniem”

Mamma’s Geeky

„Jedna z najsympatyczniejszych komedii tego roku”

Lyles' Movie Files

„Autentycznie zabawna”

Bullz-Eye.com

„Wojna z dziadkiem” w kinach od 23 lipca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz