„Riwiera dla dwojga” w sierpniowym Kinie Kobiet!

Miłość i radość ? to uczucia, które Kino Kobiet ceni sobie szczególnie mocno. Podczas sierpniowych spotkań cykl dostarczy ich swoim miłośniczkom sporą dawkę. ?Riwiera dla dwojga? to niezwykle zabawna komedia o dwójce rozwodników Kate i Richardzie, którzy po latach muszą na nowo połączyć swoje siły we wspólnej sprawie... Ponadto trwa letni konkurs cyklu - ?Zabierz Kino Kobiet na wakacje?!

W rolach głównych filmu ?Riwiera dla dwojga? zobaczymy jak zawsze zabójczego Pierce?a Brosmana oraz rozważną jak nigdy Emmę Thompson? Wątki fabuły tej romantycznej komedii przekonują o tym, że pieniądze szczęścia nie dają... ale diamenty owszem!

Główni bohaterowie to od lat szczęśliwie rozwiedzeni Kate i Richard, którzy pozostają w przyjaznych stosunkach. To właśnie pozwala im znów zjednoczyć siły, aby wziąć odwet na oszuście, który pozbawił ich dorobku życia. Brawurowy plan zawiedzie ich przez Paryż aż na Lazurowe Wybrzeże, gdzie w wielkim stylu wkroczą na przestępczą drogę. Miłość nigdy nie rdzewieje, a do zakochania jeden... skok.

Kino Kobiet to doskonała okazja, aby złapać chwilę wytchnienia w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki. Spotkania dla Pań w kinach Helios cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że zawsze są przygotowane z rozmachem, a wszyscy zaangażowani w projekt bardzo dbają o sympatyczną i lekką atmosferę!

Zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Kobiet w kinach Helios w całej Polsce w dniach: 25-28 sierpnia, o godzinie 18:30. Informacje na temat filmów prezentowanych w ramach kolejnych odsłon cyklu Kino Kobiet, a także szczegóły dotyczące konkursu ?Zabierz Kino Kobiet na wakacje? dostępne są na stronie www.helios.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz