Z ringu na plan zdjęciowy!

Wiele akcji, napięcia i pojedynków z udziałem Dave?a Bautisty. Nie chodzi tu jednak o World Wrestling Entertainment, gdzie walczy Amerykanin, lecz o pełen humoru i znakomitej muzyki film ?Strażnicy Galaktyki?, w którym wciela się w Draxa Niszczyciela.

Drax to jeden z nowych bohaterów w filmowym uniwersum Marvela, którzy z kart komiksu zostali przeniesieni na wielki ekran. Drax jest brutalnym typem, żyjącym wyłącznie myślą o osobistych porachunkach z Ronanem. Zaślepiony nienawiścią do mordercy swojej rodziny nie cofnie się przed niczym w dążeniu do zemsty na najniebezpieczniejszym człowieku w galaktyce.

- Drax żyje wyłącznie zemstą. Jest bardzo emocjonalny i odczuwa wielki ból. Ale uwielbiam go, stał się częścią mnie ? mówi o granej przez siebie postaci Baustista.

45-letni Bautista poza karierą wrestlera, kulturysty i zawodnika MMA ma także na koncie kilka epizodycznych ról w serialach telewizyjnych oraz w filmach. Zagrał m.in. w: ?Niebezpiecznej dzielnicy? (2010), ?Człowieku o żelaznych pięściach? (2012), ?Królu Skorpionie 3: Odkupienie? (2012) oraz ?Riddicku? (2013). ?Strażnicy Galaktyki? prawdopodobnie będą najważniejszym filmem w jego dotychczasowej karierze aktorskiej.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz