„Riders of Justice” z Madsem Mikkelsenem – pierwszy fotos.

Jest nam miło poinformować, że Best Film jest polskim dystrybutorem najnowszego filmu w reżyserii Andersa Thomasa Jensena pt. „Riders of Justice”. To czarna komedia, z Madsem Mikkelsenem w roli głównej, obok którego występują: Nikolaj Lie Kaas, Lars Brygmann, Nicolas Bro, Gustav Lindh i Andrea H. Gadeberg.

Historia koncentruje się wokół Marcusa, byłego żołnierza, który wraca do domu, aby zaopiekować się swoją nastoletnią córką Matyldą, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na wypadek, jednak wkrótce w życiu Markusa i Matyldy pojawia się Otto - matematyczny maniak, któremu udało się przeżyć katastrofę i wraz
z dwójką kolegów zaczyna udowadniać, że cała sprawa ma drugie dno.

Producentami filmu są Sisse Graum Jørgensen i Sidsel Hybschmann dla Zentropa Entertainments3. Koproducentami są Film i Väst i Zentropa Sweden przy wsparciu ze strony Duńskiego Instytutu Filmowego's Market Scheme, FilmFyn, Nordisk Film & TV Fond i MEDIA, we współpracy z YouSee, TV 2 DANIA, YLE i SVT.

Anders Thomas Jensen jest reżyserem wielokrotnie nagradzanych „Jabłek Adama” (m.in. Nagroda Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym). W jego filmografii znajdują się również: „Mężczyźni i kurczaki”, „Zieloni rzeźnicy”, czy „Błyskające światła” – w każdym
z nich wystąpił Mads Mikkelsen. Jensen jest również scenarzystą nagrodzonego Oscarem i Złotym Globem filmu Susanne Bier „W lepszym świecie”.

Planowana premiera – 2021 rok.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz