Ricardo i Chino Darín pierwszy raz razem na ekranie.

Świetnie przyjęci na festiwalach w Toronto i San Sebastian „Pechowi szczęściarze” zmierzają prosto na vod!  Film był oficjalnym kandydatem Argentyny do Oscara, zdobył nagrodę GOYA dla najlepszego filmu iberoamerykańskiego i zasłużenie ma 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes!
W rolach głównych Ricardo i Chino Darín – po raz pierwszy na ekranie w aktorskim duecie ojca z synem.

RICARDO DARIN 

Urodził się 16 stycznia 1957 roku w Buenos Aires. Znany między innymi dzięki rolom we „Wszyscy wiedzą” (reż. Asghar Farhadi), „Sekrecie jej oczu” (reż. Juan Jose Campanella), „Dziewięciu królowych” (reż Fabian Bielinsky), „Dzikich historiach” (reż. Damian Szifron) 
czy „Spotkaniu na szczycie” (reż. Santiago Mitre). Wielokrotnie nagradzany zarówno w Argentynie, jak i na międzynarodowych festiwalach (Goya dla najlepszego aktora i Donostia za całokształt twórczości na festiwalu filmowym w San Sebastian).

CHINO DARIN

Urodził się 14 stycznia 1989 w San Nicolas de los Arroyos. Karierę rozpoczął w znanych argentyńskich serialach telewizyjnych, zaś w kinie zadebiutował w 2011 roku, w filmie „En fuera de juego” (reż. Davis Marques). W 2016 przeprowadził się do Hiszpanii, gdzie wystąpił w „Królowej Hiszpanii” (reż. Fernando Trueba), a później w „Las leyes de la termodinamica” (reż Mateo Gil). W 2018 roku zagrał również w „Aniele” Luisa Ortegi i „Nocy przed dwanaście lat” Alvaro Brechnera.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz