Reżyser Jan Komasa i aktorzy filmu „Miasto 44” w Kinie Praha – spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”!

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka?, autora książki ?Reżyserzy? - Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 25. września o godzinie 20.30 na pokaz filmu ?Miasto 44? i spotkanie z reżyserem Janem Komasą oraz aktorami ? Józefem Pawłowskim i Anną Próchniak.

Kino Praha zaprasza na cykl - ?Janusz Wróblewski przedstawia? - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

25. września, o godz.20.30 odbędzie się spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu ?Miasto 44?. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu Janem Komasą i aktorami - Józefem Pawłowskim i Anną Próchniak.

?Miasto 44? to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Za efekty specjalne odpowiada hollywoodzki specjalista Richard Bain, który wcześniej współpracował z takimi wizjonerami kina, jak Christopher Nolan, Peter Jackson oraz Terry Gilliam i ma w dorobku efekty do światowych hitów, między innymi: ?Casino Royale?, ?Incepcji?, ?King Konga? i ?Nędzników?. Zdjęcia do filmu trwały równo 63 dni ? tyle, ile Powstanie Warszawskie. Przez plan przewinęło ponad 3 000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. Obsada została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7 000 osób.

Zapraszamy na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?! Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 25 września, godz.20.30 Spotkanie z reżyserem i aktorami + pokaz filmu ?Miasto 44? Cena biletu - 20 zł Na seanse nie obowiązują rezerwacje. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 9 września br.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz