Reżyser filmu „Obywatel” Jerzy Stuhr w Kinie Praha – spotkanie w ramach cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia” już 14 listopada o godz.20.30!

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka?, autora książki ?Reżyserzy? - Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 14 listopada o godzinie 20.30 na pokaz filmu ?Obywatel? i spotkanie z reżyserem oraz aktorem Jerzym Stuhrem.

Kino Praha zaprasza na cykl - ?Janusz Wróblewski przedstawia? - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

14. listopada o godz. 20.30 odbędzie się spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu ?Obywatel?. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu oraz wybitnym aktorem Jerzym Stuhrem.

W filmie ?Obywatel? Jan Bartek (w tej samej roli wystąpią Jerzy i Maciej Stuhrowie) gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Wychodząc z gmachu telewizji, ulega groźnemu wypadkowi. Leżąc na szpitalnym łóżku majaczy, przypominając sobie sceny z burzliwego życia. Miał szczęście albo pecha, wbrew zamiarom znajdować się w centrum wydarzeń historycznych. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce, doprowadzając do zabawnych wpadek.

W najnowszej komedii Jerzego Stuhra zobaczymy także m.in. Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Boczarską, Ireneusza Czopa i Piotra Głowackiego. Twórcą zdjęć jest nominowany do Oscara i wielokrotnie nagradzany Paweł Edelman. Zapraszamy na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?!

Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 14 listopada, godz.20.30 Spotkanie z reżyserem + pokaz filmu ?Obywatel? Cena biletu - 20 zł Na seanse nie obowiązują rezerwacje. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 17 października br.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz